Chcete webstránku iba za 99 eur?

Podnikáte, máte malú firmu a nechcete, alebo si jednoducho nemôžte dovoliť zaplatiť drahú firemnú stránku? Máte radi nejakú celebritu, zbierate informácie o nej a chcete sa s nimi podeliť s ostatnými? Venujete sa nejakému športu a váš tým, alebo športový klub nemá vlastnú webstránku? Máte webstránku, a nie ste spokojný s jej designom, vzhľadom? Alebo proste jednoducho chcete rýchlo a lacno kvalitnú webstránku akéhokoľvek druhu (okrem e-shopu)?

Všetko, čo k tomu potrebujete je toto:

100 eur bankovka

Prečo vám ponúkam webstránku tak lacno?

Tvorbe webstránok sa venujem už takmer 20 rokov a baví ma to čím ďalej, tým viac. Každá webstránka je ako moje dieťa. Do jej tvorby dávam nielen svoj čas, ale aj kus svojho srdca. Každú stránku robím tak, ako by bola moja, akoby som ju robil pre seba - teda najlepšie ako viem. Pri tvorbe každej stránky sa naučím niečo nové, čo ma posúva ďalej. Každý problém je pre mňa výzva. Keď zistím, že niečo neviem urobiť, nevzdám sa, ale hľadám riešenie, až kým ho nenájdem. Nie je to pre mňa len práca, je to pre mňa poslanie. Nehľadajte v tom žiadny háčik, žiadny skrytý poplatok. Nie som ani plátca DPH, takže cena 99 EUR je konečná. Robím to skrátka preto, lebo ma to baví.

Čo všetko dostanete za 99 eur?

Hodnota spolu: 400+ EUR

Teraz len: 99 EUR

Čo hovoria o mojej práci moji zákazníci?

"Štefan sa mi sám ponúkol, že prerobí stránku našej školy a navyše sa o ňu bude aj starať. Súhlasil som a s výsledkom som naozaj veľmi spokojný."

Ján Maďar, www.ninja.sk

"Som nadmieru spokojný. Štefan prekonal moje očakávania, splnil doslova každú moju požiadavku. Stránka bola hotová rýchlo a za dobrú cenu. Každému vrele odporúčam."

Peter Danco, www.domacezakusky.sk

"Naša stránka konečne vyzerá reprezentatívne, je jednoduchá a prehľadná. Oceňujem hlavne Štefanov profesionálny prístup a dobré nápady na vylepšenie stránky."

Janka Miháliková, www.star-club.sk

Ak máte záujem o webstránku za 99 EUR, vyplňte tento formulár:

Niečo o mne

Štefan Valčo Volám sa Štefan Valčo a webdesignu sa venujem už od roku 2002. Webstránky som sa naučil robiť sám ako samouk. Najprv som robil stránky čisto v HTML, neskôr aj s CSS. Potom som prešiel na XHTML, neskôr HTML5 a CSS3, s využitím jQuery a PHP. Objavenie Bootstrapu mi umožnilo jednoduché vytváranie responzívnych webstránok. Moju tvorbu môžete vidieť na www.dmp.sk.

V roku 2015 som si založil živnosť, aby som sa mohol tvorbe stránok venovať aj profesionálne. A tak vznikla značka DMP Webdesign, pod ktorou robím webstránky dodnes. V roku 2019 som sa posunul na vyšší level a značku DMP Webdesign spravujem ako Shinobi s.r.o.

Fakturačné údaje

Shinobi s.r.o.
Hlavná 53/75
076 12 Kuzmice

IČO: 52131564
DIČ: 2120899363

Kontaktné údaje

Mobil: +421 948 140 198
E-mail: info@dmpweb.sk